پیدو نخستین سوخت رسان سیار در ایران

۰۵سال تجربه در حوزه سوخت رسانی سیار

درباره ی داستان های موفقیت ما بیشتر بدانید.
شرکت تجارت الکترونیک آیریک پارسیان (سهامی خاص به شماره ثبت ۵۲۶۴۰۲) پس از ۴ ســـال تحقیق، بررسی و مطالعه استانداردهای بین‌المللی با نظارت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و سرمایه گذاری دو شرکت پتروآیریک (اولـین و بزرگترین برند سـرمایه گـذاری و احداث جایـگاه‌های توزیع سـوخت کشور) و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه خدمات پرداخت الکـترونیک PSP) موفق به طراحی و ساخت سـامانه درخواست و تحویل سوخت (پیدو) برای اولین بار در کشور گردید و جمهوری اسلامی ایران را به عـنوان پنجمین کشـور صاحب این تکنولــوژی گردانید. در حال حاضر این شرکت در دو حوزه سوخت رسانی سیار (پیدو) و پرداخت الکترونیک در جایگاه های سوخت به هموطنان خدمات ارایه میدهد. هم اکنون این شرکت با توجه به نیاز و درخواست های فراوان، اقدام به توسعه گستره جغرافیایی خدمت رسانی خود نموده و امید است کمکی هر چند کوچک در راستای کاهش آلودگی هوا، ایجاد بستر شهر هوشمند، کاهش ترددهای مازاد درون شهری و... را در مناطق جدید نماید.

ماموریتهای شرکت تجارت الکترونیک آیریک پارسیان(پیدو)

پرداخت الکترونیک
ارائه راهکارهای به روز و هوشمندانه در حوزه پرداخت الکترونیک جایگاه های سوخت
نگاه جهانی
تلاش برای بین‌المللی شدن، تجاری‌سازی، صادرات خدمات و محصولات از طریق یافتن شرکای استراتژیک منطقه‌ای و بین‌المللی، ایجاد نمایندگی و توسعه همکاری‌های پایدار به‌منظور گسترش بازارهای داخلی و منطقه‌ای
رسالت سازمان
زمینه‌سازی تحقق چشم‌انداز در عرصه‌های مدیریت، کارکنان، جذب نخبگان و مسئولیت اجتماعی شرکت
خدمات امدادی
امداد رسانی در حوزه سوخت کشور به شهروندان و مراکزخاص دولتی
فروش سازمانی
تامین سوخت مورد نیاز ارگانها و سازمان های دولتی و خصوصی و امدادی در شرایط عادی و خاص
مشتری مداری
تحقق حداکثر رضایت و خشنودی مشتریان با تکیه ‌بر سرمایه‌های انسانی کارآمد و خلاق و خلق راه‌کارهای بهینه در مدیریت و ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظارات آن‌هاست.
تحقیق و توسعه
ارزش‌آفرینی و نوآوری در حوزه توزیع فرآورده های نفتی با به‌کارگیری فناوری‌های روز دنیا
توسعه کسب و کار
گسترش فعالیتهای شرکت در کلیه کلان شهرهای ایران